Střední škola, Havířov–Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Sídlo: Kapitána Jasioka 50/635, Havířov-Prostřední Suchá, 735 64

tel.: +420 553 401 741

e-mail: sekretariat@stredniskola-sucha.cz

www.stredniskola-sucha.cz , www.missreneta.com  , www.missreneta.cz

VŠEOBECNÉ POKYNY KE CASTINGU HAVÍŘOV 26.01.2020

DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM O ÚČÁST NA 28. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE STUDENTEK STŘEDNÍCH ŠKOL MISS RENETA 2020 HVĚZDY HVĚZDÁM, jehož finálová část proběhne dne 03.04.2020 v Havířově.

Casting pro oblast Morava se uskuteční v neděli dne 26.01.2020 od 11:00 hodin v prostorách Hotelu RUDOLF, U Motelu 861/3, Havířov-Město, www.hotelrudolf.cz. Prezence přihlášených proběhne téhož dne v době od 10:00 hodin.

K řádné prezenci je nezbytné doložit občanský průkaz a potvrzení o návštěvě Tvé školy, pro vlastní průběh castingu je nutné mít na sobě přiléhavý oděv (koktejlové šaty) a dámské lodičky na vyšším úzkém podpatku, dále s sebou přines dvojdílné plavky (na barvě nezáleží) a určitě i dobrou náladu a úsměv na tváři.

         Kromě Tvé osobní účasti v castingu je důležitá rovněž skutečnost, že není nutné se na výběrovou část speciálně připravovat – základními kritérii pro výběr finalistek bude celkový osobnostní dojem, společenské vystupování, komunikativní dovednosti v rozhovoru s výběrovou porotou, zájmy a záliby. Není nutné se připravovat na volnou disciplínu, ta se bude specifikovat podle připraveného scénáře finálového večera až ve spolupráci s vybranými finalistkami po castingu.

 

         

Předpokládané ukončení semifinálového castingu, ze kterého budou vybrány finalistky případně náhradnice přímo do finále soutěže, je stanoveno nejpozději do 14:00 hodin. Osobní náklady na casting si hradí účastnice samy, pořadatel nevybírá v souvislosti s uskutečněním castingu žádný poplatek.

Velmi důležitou informací pro budoucí vybrané finalistky a náhradnici z castingů je skutečnost, že se musí osobně zúčastnit soustředění MISS RENETA 2020.

Termíny soustředění jsou stanoveny takto: 06.-09.02.2020 a 28.03.– 03.04.2020.

 

Pořadatel v době konání soustředění hradí ubytování, přepravu, stravování, focení, líčení a jiné náklady související s účastí vybraných finalistek a náhradnic (mimo cestovní náklady na dopravu z místa a do místa bydliště finalistek, které si vždy hradí finalistky samy). Účast na soustředěních je povinná a nezastupitelná. Stanovené termíny soustředění jsou závazné pro všechny účastnice castingu, které postoupí do finále jako finalistky či náhradnice.

 

Důležité upozornění: Účast na castingu je podmíněna zpětným zasláním potvrzujícího e-mailu na adresu pořadatele sekretariat@stredniskola-sucha.cz  nejpozději do 25.01.2020.  

Těšíme se na společné setkání.

Za MISS RENETA tým

 

 

PaedDr. Libor Lenčo, hlavní garant soutěže 

 

Mgr. Petr Szymeczek, ředitel pořádající střední školy